Smart Slider 3

Już wkrótce startujemy
z nową stroną. Stay tuned.

Żeby przejść do panelu P&D, kliknij

Passion Digital Agencja Marketingowa

ul. Baśniowa 3, Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mnożymy
możliwości

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Agencją Reklamową 360, która profesjonalnie obsługuje kampanie reklamowe w mediach społecznościowych oraz na platformach reklamowych Google. Skutecznie prowadzimy działania sprzedażowe i budujemy Twój wizerunek w sieci dzięki komunikacji w mediach. Tworzymy użyteczne strony www, pozycjonowanie, identyfikację wizualną, outdoor i co nam tylko przyjdzie do głowy!

Naszą mocną stroną jest działanie w każdym kanale Social Media tj. Facebook, Instagram Snapchat, Pinterest czy Twitter. Nie ma dla nas medium nie do zdobycia! ?? Jesteśmy Agencją kreatywną, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. A co najważniejsze, mamy pomysł na Twój biznes!

Wyróżnikiem naszej oferty jest autorskie i unikatowe rozwiązanie, a mianowicie "Panel P&D". Narzędzie to daje naszym Klientom wiedzę o wynikach kampanii inne niż wszystkie. Jesteśmy nawet dokładnie stwierdzić który kontakt z naszych działań reklamowych jest Klientem dla Twojego biznesu, a nawet znamy jego numer telefonu. Zastanawiasz się, jak to robimy? Sprawdź nas!


 • Tradycyjny marketing to mówienie ludziom, że jesteś Gwiazdą Rocka. Content Marketing to pokazanie, że nią jesteś.

  - Robert Rose, Content Marketing Institute -
 • Daj odbiorcom jakość. To najlepszy rodzaj reklamy.

  - Milton Hershey -

Nasze Usługi

Media społecznościowe stały się główną platformą komunikacji. Dlatego też Klienci każdej marki nie mogą pozwolić sobie na brak aktywności w Internecie. Tworzymy firmowe profile na Facebooku,Twitterze, LinkedIn, GoldenLine, Instagramie, Google+ czy Pintereście. Sprawdź nas!

Social Media

Media społecznościowe stały się główną platformą komunikacji. Dlatego też Klienci każdej marki nie mogą pozwolić sobie na brak aktywności w Internecie. Tworzymy firmowe profile na Facebooku, Twitterze, Linkednie, GoldenLine, Instagramie, Google+ czy Pintereście. Sprawdź nas!
Więcej...

Hotele

Prowadzisz hotel i chcesz zmierzyć zwrot zainwestowanych pieniędzy w kampanię reklamową? My wiemy to, jak to zrobić! Powiemy Ci, ile osób dzięki naszym działaniom zarezerwowało pokój w Twoim hotelu i ile na tym zarobiłeś!

Strony WWW

Dobrze zaprojektowana strona internetowa wzbudza zaufanie klienta i zwiększa jego lojalność wobec Firmy.

SEO

Uzyskaj jeszcze lepszą pozycję w wyszukiwarce Google! Dzięki długotrwałym działaniom SEO pomożemy Ci osiągnąć wysoką i naturalną pozycję w sieci wyszukiwania. Będziemy Ci pomocni!

AdWords

Dzięki działaniom SEM tzw. płatnym, szybko i w widoczny sposób pokażesz swój nowy produkt w sieci. Dodatkowo łatwo zmierzysz ich efekt w zależności od tego, jaki jest Twój cel, czyli kliknięcia, wyświetlenia lub konwersje.

Strategie Marketingowe

Tworzymy strategie marketingowe, w których uwzględniamy wewnętrzne i zewnętrzne potrzeby Twojej firmy oraz jej możliwości. Sprawdź nas!

Mobile Marketing

51% stron internetowych w Polsce zostały odwiedzone na smartfonach i tabletach. Bądź ze swoimi klientami w każdym momencie i postaw na kampanię mobile!

Monitoring Marki

Czy wiesz, jak mówi się o Twojej marce w Internecie? Sprawdzimy opinie na temat [0na Twój temat. Znając opinię użytkowników, będziesz wiedział jak poprawić pewne elementy biznesu. A może nic się nie mówi? Na to też zaradzimy!

 • Tradycyjny marketing to mówienie ludziom, że jesteś Gwiazdą Rocka. Content Marketing to pokazanie, że nią jesteś.

  - Robert Rose, Content Marketing Institute -
 • Daj odbiorcom jakość. To najlepszy rodzaj reklamy.

  - Milton Hershey -
 • JMatt Cutts, Head of Google’s Webspam team

  Wartościowe treści są kluczem do Google.

Skontaktuj się z nami!

W razie pytań lub wątpliwości zaprasszamy do kontaktu.

Tel: 22 101 33 05

Copyright 2017. Passion & Digital